"Teeme ära ! Minu Eesti " Porkuni Rahvamajas Tagasi

20.04.2009

01. mail avab Porkuni Rahvamaja uksed kell 10.00.
Mõttetalgute algus on kell 11.00.

Meie teemadeks on: Loodusväärtused, usaldus ja koostöö, stressiga toimetulek.
Mõttetalgud toimuvad avatud ruumi põhimõttel, iga osaleja saab tõstatada oma küsimuse, mis algab sõnaga "Kuidas....". Oleme arvamusel, et etteantud temad ei ole väga olulised. Kui on hea küsimus, siis võib see olla ka muul teemal. Ja loomulikult tohib ja lausa peab esitama küsimusi kohaliku elu teemadel. Peale küsimuste esitamist saavad osalejad liituda rühmadesse et neid tõstatatud probleme arutada, selleks minnakse eraldi ruumidesse. Arutelude juhid kirjutavad tehtud ettepanekud üles, peale arutelu lõppu pannakse need välja ja ürituse lõppedes saab tehtud ettepanekutele anda hinnanguid.
Kõigil on võimalus oma küsimuse arutelu tuua kõigi osalejateni, lõpuks saab ka otsustada, mida tehtud ettepanekutega edasi teha.
Võta kaasa hea tuju, mõtle välja oma küsimus, talgule tulles vana kombe kohaselt lisa talgulauale ka oma võileivad või koogitükk, joogid on meie poolt. Ja kindlasti pane kirja ka oma nimi, et saaksime sinuga arvestada.

NB ! Kui ebaõnnestub registrerimine minueesti.ee kodulehel(see on tõesti liiga keeruliseks ja raskeks tehtud) saab ennast kirja panna ka mulle helistades või kirjutades !

Kohtumiseni rahvamajas !

Küsimused ja ettepanekud Ain Aasa: ainaasa@gmail.com või tel 53339749