Tamsalu kultuuripäeva kava

28.05.2009

8.00-10.30    VALLAKODANIKE ÄRATUS   (ülevallaline)

10.00-st        KARTAUTODE VÕISTLUSRADA (spordihoone ees)

9.00-16.00    LEHEKUULAAT (kooli ja kultuurimajavahelises pargis)

11.30-11.45  PÄEVADE AVAMINE (vallamaja ees)

11.45-12.00  RONGKÄIK (mööda Tehnika ja Kesk tänavat)

12.00-st        41. TAMSALU LAULU- JA TANTSUPÄEV (gümnaasiumi ees)

14.00-16.00  VIKTORIIN  lastele Eesti kohta (erinevatele vanuseastmetele) raamatukogus

14.00-16.00  PAEKIVIPÄEV (raamatukogus)

 

14.00-15.00  NOORTEBÄND VAJANGULT (kultuurimaja ees)

NÄITUSED:

Laupäeval ,  kell 11.00-17.00

Pühapäeval, kell 11.00-15.00    *  Tamsalu valla õpilastööde näitus (gümnaasiumis)

Laupäeval,   kell 11.00-16.00    *  Tamsalu minevik ja tänapäev (raamatukogus)

                        kell 11.00-20.00    *  Marilyn Jeeseri isikunäitus (K/M banketisaalis)

                        kell 11.00-20.00    *  Assamalla Raamatukogu näitus (K/M )

                        kell 11.00-20.00    *  Kunstiklassi näitus (K/M)

                      kell 11.00-20.00    *  Sirje Uutma puukäsitöö näitus (K/M)

                      kell 11.00-20.00    *  Fotonäitus „Tamsalu päevast Tamsalu päevani“

 

15.00-17.00 MÄLUMÄNG„TAMSALU TARKADE TURNIIR” (K/M)

Osalema ootame: asutuste, perekondade 4-liikmelisi võistkondi.

Turniiri juhib ja küsimused koostas Raivo Raigna

Registreerimine VV telefonil 322 8431, K/M tel 323 0968

14.00-15.00 VESTLUSRING TAMSALU AJAKIRJANDUSEST ja  SKULPTUURIST Herman Halliste „MÕTE“ (K/M)

Vestlusringis:

* H.Halliste tütar Irja Uuk-Halliste ,

* H.Halliste monograafia koostaja Heini Paas saadab kokkuvõtte skulptori tegevusest

* Karin Poom räägib ÜENÜ Tamsalu osakonnast ja Tamsalu ajakirjandusest,

* Raivo Raigna ajakirjandust.

 

17.30-19.00  KOOLINOORTE TEATRIETENDUSED Tamsalu Gümn. Õpil. (Kultuurimajas-K/M)

* „Jutt jänesepojast, kes ei tahtnud magama jääda“,

* „Susumu alustab džuudotreeningutega“,

* „Rehepapp ehk 1. november“,

* „Voldemar“

 

19.15-20.15  TANTS : „80-ndatesse viib Saaremaa diskor Elar Merelaid“ (K/M)

20.15-20.30  VALLAVALITSUSE VEERANDTUND (K/M)

Auhinnad: „Ilus kodu”; „Tamsalu  tänuraha”,, Parim noorsportlane“                                                                           

 

 „BOHEMIAN RHAPSODY“  LAULUKLASSILT koos LISAJÕUDUDEGA (K/M)

SOTSPOP 2009 Estraadikava.

Tants.

Toitlustajad:

14.00-24.00  FIE KAJA PAJUSTE (K/M ees)

09.00-16.00  Silvi Pärn laadal

17.00-24.00  Baar „REMIX“ (K/M sees)