Porkuni päevade kava(uus)

03.07.2009

PORKUNI PÄEVA JA TÜNNISÕIDUVÕISTLUSE KAVA

Porkunis, 11. juunil 2009.a.

 

 

KAIEALLIKAL:

 

11.00-12.00          Tünnisõidu proovisõidud

11.00st                   KESKKONNATELK

11.00-17.00          Vibulaskmine

                              Kanuude laenutus

                              Kümblustünn

                              Saunabuss

                               Vesikiilid

                               Zorbid

 

12.00-14.00          IX EESTI ESIVÕISTLUSED TÜNNISÕIDUS

                               Registreerimine tünnisõidule 10.00-11.45 Kaiel

                               Eelregistreerimine Tamsalu valla sekretäri tel: 3228431

 

12.00                    Rannavolle külade võistkondadele (4-liikmelised)

12.00-15.00          Mõnutelk (massöörid), kella 16-st Lossisaarel      

                                       Batuut

                             Võistlused lastele (sotsiaalkeskus)

                             Jäneste ratsatalu hobusõidud

 

12.00-14.00          Valla meistri selgitamine saapaviskamises

14.00-14.30          Veesõidukite ralli

14.30-15.00          TÜNNISÕITUDE  FINAALID

15.00-15.15          SOOME-EESTI MAAVÕISTLUS tünnide

                              teatesõidus

15.30-16.00          Leilivõtmise võistlus (igast külast 1 võistleja)       

16.00                    Tünnivõistluse võitjate autasustamine

 

 

 

RAHVAMAJA JUURES:

11.00-17.00          Käsitöö näitusmüük ja kirbuturg (Hiile: 5050397)

  

 

 

 

 

LOSSISAAREL:

11.00-18.00          PAEMUUSEUM

12.00-22.00          Köielsõit üle järve 

16.00.23.00          Trikijalgratas  

16.00-01.00          Viskemäng, pilakaup

16.00                     Batuut

16.00-22.00          Massööride mõnutelk

16.00.21.00           RODEO HÄRG ja POKSIMASIN

16.00-19.00          Töötoad lastele - MTÜ Kunst Tamsalu

17.00-19.00          Näomaalingud

17.00-19.00          Varanduserada ja kiviviskemängud (paemuuseumi juures)

18.30-19.30          Tantsukontsert Kaireelt ja Alimalt

18.30-19.00          Grillimise võistlus (küladevaheline)

19.30-20.00          Degusteerimine. (grill-liha, värske hapukurk,

                             koduõlu)

20.00-21.00          Kontsert. "EUROSHOW" koos tantsu, nalja ja

                             parima euroloo valimisega. Külas Evelin Samuel,

                               Meribel Müürsepp, Jakko Maltis, Jarmo Seljamaa,

                               Anne Veesaar + tantsijad.

21.15-01.00          Tantsuks „ KAABU"

22.00                     Küladevahelise viievõistluse autasustamine

 

11.00-01.00          Toitlustustajad:  Fie Kaja Pajuste, OÜ Foodmaster                              

NB! Korralduskomisjon jätab endale õiguse teha päevakavas muutusi.

Pääse:  *50.- ;           

            * lastele kuni 12 aastat 25.-

            * eelkooliealistele lastele tasuta

 

Registreerimine külavõistlustele:  tel 5647 0855 ja mail tiia.uudeberg@tamsalu.ee

                                                       tel 322 8431  ja          viivi.simonlatser@tamsalu.ee

Lisainfo:

Tiia Uudeberg

56470855; 3230968

tiia.uudeberg@tamsalu.ee