Porkuni päeva ja 10. Eesti Tünnisõidu esivõistluste ajakava.

30.06.2010

                         PORKUNI PÄEVA JA TÜNNISÕIDUVÕISTLUSE KAVA

Porkunis, 10. juulil 2010.a.

 

KAIEALLIKAL:

11.00-12.00              Tünnisõidu proovisõidud

11.00                                Zorbid vees ja maal

11.00-15.00              Massööride mõnutelk

12.00                                10. Eesti Meistrivõistlused Tünnisõidus (üksikarvestuses ja paarissõidus)

13.00-15.00              Võistlused ja tegevused lastele (karkudel kõnd, vibu, kartuli loopimine, põhukotipoks)

12.00-15.00              Rannavolle sõpruskondade võistkondadele (4- liikmelised võistkonnad , Kullese juures)

14.00                                Kolme maakonna ja Pandivere koostööpiirkonna teatesõit tünnisõidus

                                         (2 meest+1naine)

14.20                                Tamsalu valla külade viievõistluse teatesõit tünnisõidus (2 meest+ 1 naine)

15.00-15.15              SOOME-EESTI MAAVÕISTLUS tünnide teatesõidus

15.15                                Tamsalu valla külade viievõistluse sõudmisvõistlus (2 aerutajat)

15.30                                Tünnisõiduvõistluse autasustamine.

LOSSISAAREL:

11.00-20.00                 Paemuuseum avatud

12.00                                       MTÜ Tamsalu Kunst RAKUKERAAMIKA TÖÖTUBA

12.00                                       Tartu Rahvaülikooli TEKSTIILI TÖÖTUBA

16.00-18.00                 MEISTERDAMISE TÖÖTUBA lastele (rohust nukud, käbi- ja oksaloomad, vurr)

16.00                                       Massööride mõnutelk

16.00                                       Laulab ja jutustab Marju Kuut

16.00-21.00                 Hobusõidud lastele

16.00-17.00                 Grillimise võistlus (küladevaheline)

17.00-18.00                 Degusteerimine. (grill-kala, magus küpsetis, koduõlu)

19.00-20.00                 Etendused ja kontserdid

21.00-24.00                 Tantsuks  ANNE VESKI

20.30-21.00                 KÜLAVÕISTLUSTE AUTASUSTAMINE

11.00-24.00     Toitlustustelgid Tallinnast ja Tamsalust.

                                                Terve päev atraktsioonid kogu perele!!!!!

          KÜLADEVAHELINE  VIIEVÕISTLUS

                                    1.         14.20 Tünnisõit      (1naine ja 2meest võistkonnas) Kaieallikal.

                                    2.         15.15           Sõudevõistlus (paadis 2 võistlejat) (start kohvik „Kullese“ juurest)

                                    3.         16.00           Grillimisvõistlus (2 ühekilost forelli antakse) (Lossisaarel, paetorni juures)

                                    4.         18.00           Degusteerimine ja grilltoote, magusa küpsetise, koduõlle                   .                    esitlus Lossisaarel, Paemuuseumi juures

                                       5.   20.30     Üksikalade, üldvõitjate  AUTASUSTAMINE Paemuuseumi taga laval