Külalisteraamat
Eelmised Kokku 54 Järgmised

anders 03-01-2010

Tere Ain
Kuna nüüd järvel kalapüük lubatud kas siis ka inspektorid tihemini järvel kohata võib.KUi jah siis poleks ka röövikuid karta vaja.

Vastus : Tere Anders! Loodan et nad ikka siin silma peal hoiavad aga eks ise peab ka neid aitama, ega KI igale poole jõua.


http://www.change.planet.ee 23-12-2009

http://www.change.planet.ee


Merike 19-12-2009

Soovin tänada toreda jõulupeo eest!Pidu oli tore ja ansambel hea!Omalt poolt tahaks aidada teid järgmistel pidudel[loodan,et teil on ikka veel neid plaanis]valida ansamblit.Tean paari,mis on hinna poolest odavad,aga sisult väga väga head.Esimene käis mu juubelil,maksis 2900 krooni ja oli väga vinge.Jätan siia nende kodulehed,et saaksite ise veenduda ja videosi vaadada,loodan,et jääte ka teie rahule,loodame peatselt teie pidudel Porkuni rahvamajas taas kohtuda!!Veelkord suured tänud teile!
http://www.hot.ee/feigenbaum/tiiger2.htm
http://jaanus.janberg.ee/


kala 09-12-2009

Olen ise ka Porkunist pärit ja tean milline porkuni läbi aegade on olnud, praegused pildid on minuarust liiga illustreerivad.Ja mis Tamsalusse puutub siis minuteada on Tamsalu linnal oma koduleht olemas.Ma ei taha kedagi solvata aga lihtsalt selline on minu nägemus.
Ilusat jõulukuud ka teilegi.


kala 08-12-2009

Minu arvates porkuni koduleht on täielikult ära solgitud, porkuni ja tamsalu on 2 täiesti erinevat asja, liskaks teatud pildid, mis ei kuulu yldse teemase.
porkuni kodulehte kylastades tahan lugeda ikka porkunist, mitte milleski muust.

Vastus : Tere kala. Kena sind meie kodulehel näha. Kas oled ka ise pilditegija ja lugude kirjutaja. Arvan, et sinu tehtud pildid ja kirjutatud arvamused oleksid meie lehel teretulnud. Pane need meilile ainaasa@gmail.com ja riputan need kohe välja. Oma rumaluses olen arvanud, et Porkuni pole maailm saarel, mida ümbritseb tühi maa. Kõikidel piltidel on side Porkuniga olemas kasvõi juba seetõttu, et mina Porkuni elanikuna olen need pildid teinud ja need, kes endast tehtud pilte meie kodukale vaatama tulevad, näevad siin muudki huvitavat. Pole ju võimalik kõigile ükshaaval neid saata. Nende vaatamine ja allalaadimine on tasuta kõigile. Sinul on ju võimalik ka ainult Porkuniga seotud pilte vaadata ja teised, mis just sulle huvi ei paku, vahele jätta. Kui nurised, et sinust tehtud pilt pole lehele jõudnud, on viga kuskil mujal kui lehe tegijas. Tamsalu pilte on siin palju seepärast, et kahele lehele neid üles panna on lihtsalt füüsiliselt raske. Olen alati olnud avatud ja kuulanud erinevaid arvamusi, iseasi, kas sinu viis asju öelda neid ka tegelikult parimal moel edasi viib. Ja noh, meie siin tunneme kõik üksteist, väike koht ju. Teinekord tahaks ka sulle, kui vastu tuled, tere öelda. Kena jõulukuu jätku soovides Ain


Reelika 13-11-2009

Tere!
Lugedes uudist Kaladest ja järvest jäi midagi südamele kripeldama. Loo autoril on midagi märkamata jäänud - nimelt Virumaa Teatajas avaldatud loo mõte. Autor ei rääkinud sellest kui palju kuskilt projektidega raha saadi või kes kuhu esimesena jõudis, vaid sellest kui palju vabatahtlikud inimesed raha andsid ja aitasid. Kui paljud olid südamega asja juures. Seda ei tõstnud ta ka praegu esile, kui paljuga ta ise toetas, seda teab nii mõnigi artiklis nimetatu. Kurb on lugeda kuidas enne faktidega tutvumist hakatakse mõtlematult sõnu loopima.

Vastus : Tere Reelika. Lugesin oma kirjutatud loo veelkord läbi ja ei oska sinna küll midagi lisada ega ära võtta. Kirjutasin asjadest, mida ise isiklikujlt nägin, sest käisin seal kohal peaaegu kolm nädalat järjest iga päev. Kui sa sellest sündmusest rohkem tead, kui mina, anna märku. Ei näe kuskil kellegi halvustamist, vastupidi, ka need inimesed, keda Vatsu ei maininud oma lugudes, väärivad, et neid selle suure õnnetusega seoses hea sõnaga meenutatakse. Kena jõulukuu jätku soovides Ain


Virge 19-10-2009

Tere! Viimasel külakoosolekul kuulsin, st sain aru, et Porkuni Rahvamajal on oma koduleht. Kas keegi teab aadressi? Aitäh.

Vastus : Tere, ei oska küll midagi enamat praegu pakkuda, kui seda aadressi: http://www.virumaa.info/turism/kuhu_minna/Porkuni_rahvamaja.place_id-623 Martin


Indrek 13-07-2009

Väike pildi valik sportlikust Porkuni päevast ka minu poolt: http://foto.leama.ee/index.php?x=browse&category=3&pagenum=1


Liina 09-07-2009

Täpsustan - et sooviks rentida/üürida üheks päevaks sellist kohta!

Vastus : Tohutu suured vabndused, et ei ole vahepeal külalisteraamatusse pilku heitnud. Järve ääres niisugust kohta pole, aga küsida võib Laululinnu külalistemajast.


Liina 09-07-2009

Tere!
Kas Porkuni järvede ääres leidub mõni koht, kus saaks pidada kokkutulekut- oleksid siis lauad-toolid, katusealune vihmase ilma jaoks ning võiks ka saun olla?;)


Eelmised Kokku 54 Järgmised

Lisa sissekanne
Nimi:
E-mail:
Tekst: