Külalisteraamat
Eelmised Kokku 57

Mihkel 24-06-2008

Üks ettepanek veel. Piltide kommenteerimise võimalus ja foorum võiksid ehk lehel olemas olla =)

Vastus : Paraku pole piltide kommenteerimine võimalik ning ega seda väga ei tahakski teha võimalikuks. Foorumina saab kasutada "Külalisteraamatut". Piltide kommenteerimine nõuaks suurt investeeringut kodulehe struktuuri, mida hetkel teha pole võimalik. Aga siinsamas saab oma arvamust avaldada. Plaan on lähemal ajal tekitada eraldi leht, kust saaks ka pilte tellida, paljud on seda soovinud, eriti ürituste osalejad. Loodan et asi saab teoks. Ain


janis 24-06-2008

annan head nõu, et porkunile rohkem kuulsust ja turiste tuua siis tuleks ka rohkem nö suuremaid yritusi korraladada.Seni yks suuremaid ja ainukene suur yritus on porkuni päevad nö tynnisõit aga võiks ka midagi muud välja mõelda.

Vastus : Janis, nõu on hea ning eks mõtted liiguvadki selles suunas. Varsti on ehk võimalus siseruumes midagi korraldada, kuid kunagi sooviks siiski ka Külmaallikal laululava taastada!


Anders 27-05-2008

Tere.

Lugesin just seda järve koristamise teemat, miks ei võiks teha paadilaenutusele ettepanekut selles suhtes ,et paadiga sõitjad ei tohi erinevat taarat paati kaasa võtta.

Vastus : Tere, ilmselt oleks sellise piirangu kehtestamine vastuolus nii mitmegi seadusega ning pealegi soojal suvepäeval sooviks ehk ka paadis olles janu kustutada. Küll aga on lubamatu oma taarat järve, kaldale või paati jätta (pigemi siis juba paati, kus oleks nn prügiurn olemas). M. Sõmer


Mihkel 01-05-2008

Tervist kallid lehetegijad =) Tahtsin lihtsalt teid tänada suurepärase võimaluse eest ennast Porkuni eluga kursis hoida ka neil, kes ise kohapeale piisavalt tihti ei jõua. Pildigalerii on ka vapusta. Jätkake head tööd :)

Vastus : Tänud


Ain Aasa 11-03-2008

Tere !
Ootan teie arvamusi, mida võtta, mida jätta lehe pildimaterjali poole peal. Kuna tihti pole kohalikust elust midagi jäädvustada, olen ka teisi huvitavaid seeriaid üles riputanud. Andke teada, mis meeldib, mis mitte, saame omale parema/huvitavama/põnevama lehe !.


Ella Vikk 10-03-2008

Lugupeetud Porkuni küla elanik!
Meeldiv on kasutada loodud lehekülge ka selleks, et te annaksite teada oma kogutud tähelepanekuid kas järve, ilmastiku või huvitavate sündmuste kohta.
Tean, et Kaljo Pilt on üles kirjutanud tähelepanekuid looduse kohta, Ahto Tammsaarel on jälle kirja pandud järve kuivamised ja täitumised. Neid tähelepanekuid võikski jagada, teistele lugeda anda.
Külastage ka muuseumi, energiarada ning tehke omapoolseid tähelepanekuid kui on midagi korrast ära või vastupidi - kiitmist väärt.
Kena kevadet!


Martin Sõmer 04-03-2008

Tere külaline!
ootan siia Sinu mõtteid ja ettepanekuid kuidas Porkunis elu paremaks muuta. Samuti võid jätta maha kirja selle kohta, mis Porkunis meeldis, mis mitte või mida porkuni.ee kodulehel võiks paremini kajastada!
Meeldivat surfamist meie küla lehel ja jään ootama Teie mõtteid!


Eelmised Kokku 57

Lisa sissekanne
Nimi:
E-mail:
Tekst: